Jagodni turnir – Janče 2021

Tradicionalnega Jagodnega turnirja ne more prestaviti niti epidemija. Lani o turnirju sicer nismo poročali, letos pa smo prejeli krajši prispevek. Minulo nedeljo se je na Jančah zbralo 16 trojk, zasedba le-teh pa je bila popolnjena tudi z zvenečimi petankarskimi imeni. Tekmovanje je potekalo v zelo prijetnem vzdušju, za odlično atmosfero pa so poskrbeli tudi lokalni glasbeniki. Za obilico slastnih in sladkih jagod je poskrbel član našega društva Srečko Birk medtem ko so za ostale sladke dobrote ter jagodno torto poskrbele članice našega društva. V finalni tekmi, ki se je odigrala na igrišču pred brunarico ob bučni podpori preostalih prisotnih je slavila Vila Ana v zasedbi Mojca Majetič, Gregor Sever, Gregor Valter Oprešnik in Slavica Kršinar.

Končni vrstni red

  • 1. VILA ANA – Mojca Majetič, Gregor Sever, Gregor Valter Oprešnik, Slavica Kršinar
  • 2. HRIBČKI – Bogdana Novak, Robert Novak, Gorazd Brodnik
  • 3. GOZDARJI – Primož Birk, Matjaž Ulčar, Adam Sefić
  • 3. TRK – Kaja Jamnik, Anže Dodig, Rado
Previous post IN MEMORIAM – Majda Kvartuh
Next post Mladi petankarji v Trebnjem
G-Translate »